Творчий простір Пати Олени Іванівни, вчителя-методиста з інформатики Шосткинської гімназії Сумської області, сертифікований "Учитель-експерт MICROSOFT 2015-2022 рр.", тренер Microsoft 2015/2022.

8 клас (нова програма)

Он-лайнова складова для учнів 8 класу 

(Автор блогу Ольга БАРНА, доцент  Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка)

Шановні колеги! Для учнів 8 класу розроблено онлайнову складову до підручника з інформатики 8 клас.
Доступ до сторінок блогу "Вивчаємо інформатику у 8 класі" можна здійснювати за відповідними QR-кодами, розміщеними на сторінках підручника, або за посиланням:
http://inf8-st.blogspot.com/

 На сторінках блогу запропоновано  список запитань для обговорення, які учні будуть використовувати у кожній навчальній темі на уроках інформатики. Їх кількість залежить від обсягу навчального матеріалу, відведеного для засвоєння а також від різноманітності проблем, які потрібно вирішити, щоб успішно просуватись у вашому навчанні, готуватись до виконання практичних завдань та змінювати на краще своє життя.

Запитання згруповані за темами, які відповідають темам у підручнику.  Номери запитань для обговорення має запропонувати своїм учням вчитель. Але це не означає, що школярі самостійно не можуть шукати відповіді та будувати власну траєкторію навчання. Автори пропонують шукати  відповіді на запитання не тільки на сторінках підручника, а й у списку корисних посилань, на сайтах із своєї персональної бібліотеки чи тих, що порадили друзі. 

Ми радимо, щоб учні пропонували  також і свої запитання для обговорення у класі. Уміння ставити запитання - не менш важливе, аніж пошук відповідей на них. 

Окрім списку запитань, на сторінках онлайнової складової будуть розміщуватись також інші матеріали для учнів. Вдалої вам організації навчання восьмикласників

Перейти за посиланням ВИВЧАЄМО ІНФОРМАТИКУ

Питання по темам за посиланням

Файл до практичних робіт http://inf8-m.blogspot.com/

Файли заготовки до РОЗДІЛУ 6 "Алгоритми роботи з об'єктами та величинами":
https://drive.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZY0tTR3VSQUpSMWc/view?usp=sharing
До архіву додані файли, які можуть бути використані при створенні учнівських проектів. Імена файлів подано так, як вони згадуються у відповідних завданнях підручника. Якщо у вас виникають проблеми із розміщенням файлів у мережних папках, то потурбуйтесь, будь ласка, завчасно про зміну  імен файлів.

Немає коментарів:

Дописати коментар