Творчий простір Пати Олени Іванівни, вчителя-методиста з інформатики Шосткинської гімназії Сумської області, сертифікований "Учитель-експерт MICROSOFT 2015-2022 рр.", тренер Microsoft 2015/2022.

Корисні посилання


10 САЙТІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ, ЯКІ ПОЯСНЮЮТЬ УРОКИ КРАЩЕ БУДЬ-ЯКОГО ВЧИТЕЛЯ

Не знаєте, як мотивувати дитину до навчання? Кращий спосіб – зробити науку цікавою. Візуалізація навчальної інформації здатна творити чудеса! Ви впевнені, що навчання має бути не тільки корисним, але і по-справжньому захоплюючим! Тому ми підготували для вас добірку з 10 фантастично цікавих інтерактивних візуалізацій, які можна використовувати на уроках історії, географії, астрономії, математики та хімії.
Попереджаємо: «залипнути» на цих сайтах можна на багато годин: як дітям, так і дорослим.
Історія
https://ybogdanov.github.io/ – розкішна горизонтальна візуалізація історії в особах: можна наочно побачити, хто з видатних діячів мистецтва, політиків, вчених, релігійних лідерів і бізнесменів жив в один час.
sajtu-dla-vuvchennja-istorii-1
Чи знали ви, що Конфуцій, Будда, Піфагор, Сунь-цзи і Лао-цзи жили одночасно? Або останній імператор ацтеків Монтесума II і Леонардо да Вінчі були сучасниками? Якщо ні, то негайно переходите по посиланню.
Географія
https://windyty.com – неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течія Гольфстрім.
sajtu-dla-vuvchennja-geografii-1
Крім Windyty, існує кілька подібних проектів. Зокрема, на сайті http://www.ventusky.com ви зможете оцінити величину снігового покриву. А сервіс https://earth.nullschool.net дозволить також оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками.
sajtu-dla-vuvchennja-geografii-3
Як повинен виглядати атлас в XXI столітті? Наприклад, так – http://dsl.richmond.edu/panorama. University of Richmond створює інтерактивний атлас історичної географії США. Замість пасивного вивчення сторінок атласу користувачі можуть переміщатися в часі та просторі, взаємодіяти з вбудованими в атлас слайдерами та діаграмами, а також просто насолоджуватися неймовірною красою візуалізації даних.
Впевнені, що наявність таких атласів в сучасних школах збільшило б інтерес учнів до географії.
Можливо в дитинстві ви мріяли пробурити свердловину на іншу сторону Землі. Інтерактивний сервіс http://visual.ly/ дозволить вам це зробити.
sajtu-dla-vuvchennja-geografii-2
Ви досягнете Земної ядра і паралельно дізнаєтеся купу фактів про речі, які зустрічаються на неймовірних глибинах: Паризькі катакомби, нафтові свердловини і багато іншого. Паралельно ви також зможете зануритися в океан в батискафі і «побачити» драйверів, китів і Маріанську западину.
Астрономія
cikava-astronomija-2
http://htwins.net/scale2 – відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона, Ейфелевої вежі або хромосоми.
Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінити відстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого Всесвіту. І найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – що відкрив людський розум.
Чи знаєте ви, скільки разів Велика китайська стіна вміститься між Сонцем і Венерою? А скільки хвилин світло подорожує від нашого світила до Плутона?
cikava-astronomija-1
Сервіс http://joshworth.com/…/pixelspa…/pixelspace_solarsystem.html дозволить вам представити відстані між об’єктами в Сонячній системі. 1 піксель вашого екрану буде прийнятий за 3474 км – такий діаметр Місяця. Перемістити майже на 17 000 точок, ви побачите Меркурій.
Звичайно, програма дозволяє вимірювати відстань також в астрономічних одиницях, кілометрах, діаметрах Землі тощо. Випробуйте себе та дістаньтеся до межі нашої Сонячної системи.
Математика
А цей сервіс https://www.desmos.com дозволяє візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік по сукупності певних даних.
cikava-matematuka
Для початківців цікавими видаються приклади, які вмонтовані в сервіс – це графіки найпопулярніших «шкільних» прикладів, в яких ви зможете довільно змінювати параметри, відразу спостерігаючи їх вплив на зображення. Більш того, навіть існує можливість тільки мовою формул намалювати місто Лас-Вегас чи планети Сонячної системи.
Хімія
http://ed.ted.com/periodic-videos – ви вважали хімію складною наукою, а таблиця Менделєєва вас лякала? Сервіс TEDed створив інтерактивну таблицю хімічних елементів.
cikava-himija
Клік мишкою по будь-якому осередку таблиці автоматично відкриває відео, в якому дивний професор з університету Ноттінгема протягом 2-3 хвилин зрозумілою мовою покаже і розповість основні хімічні властивості обраного елемента і його застосування в повсякденному житті.


Соціальні аспекти навчання

    Наступні інструменти використовують потужності соціальних медіа за для допомоги учням у процесі навчання, а вчителям для взаємодії.
  1. EdmodoEdmodo - це освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook або ВКонтакте, яка дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі. Є також можливість робити записи російською мовою.
  2. GrockitGrockit об'єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.
  3. EduBlogsEduBlogs пропонує надійне і безпечне місце для ведення блогів, як для себе, так і для всього вашого класу.
  4. SkypeSkype може бути відмінним інструментом для підтримки зв'язку з іншими педагогами або навіть участі в нарадах у режимі онлайн. Більше того, він може допомогти вчителям співпрацювати з іншими класами, навіть в інших країнах.
  5. WikispacesWikispaces дозволяє вчителю поділитися онлайн зі своїми учнями уроками, медіа та іншими матеріалами, дати їм можливість об'єднатися один з одним для співпраці з метою побудови своїх власних освітніх Wiki на Wikispaces.
  6. Pinterest: на Pinterest ви можете прикріпити практично будь-яке зображення, яке ви вважаєте цікавим і важливим для розміщення, багато вчителів використовують його як сховище розгорнутих планів уроків, проектів і різних надихаючих матеріалів.
  7. Schoology: завдяки соціальному сайту Schoology освітяни можуть керувати заняттями, залучати до них учнів, обмінюватися контентом і спілкуватися з іншими вчителями.
  8. Quora: незважаючи на те, що Quora може використовуватися для широкого спектру різних цілей, він слугує відмінним інструментом для педагогів. Його можна використовувати для співпраці і спілкування з іншими професіоналами даної сфери або для залучення школярів у дискусії після занять.
  9. NingNing дозволяє будь-якому користувачеві створювати персоналізовані соціальні мережі, які можна чудово використовувати як педагогам, так і учням.
  10. OpenStudy: ви можете мотивувати школярів на спільну колективну роботу з вивчення навчального матеріалу, використовуючи соціальний сайт OpenStudy.
  11. ePals: одним з найбільш незаперечних переваг Інтернету є можливість зв'язатися з ким завгодно і де завгодно. ePals цим якраз і займається, але орієнтується при цьому на учнів, допомагаючи їм вивчати мови і розуміти різні культури, що відрізняються від їхніх власних.
Безпосередньо навчання
   Наступні освітні інструменти допоможуть вам зробити уроки захоплюючими, веселими і цікавими, а головне, більш ефективними.
  1. Khan AcademyKhan Academy - багато вчителів використовують цю прекрасну колекцію матеріалів з математики, природничих наук, а також лекції з фінансів і всілякі вікторини, щоб доповнити свої навчальні матеріали.
  2. MangaHighMangaHigh пропонує вчителям величезну кількість освітніх ресурсів на базі ігрового навчання з математики.
  3. FunBrain: якщо ви шукаєте велику колекцію навчальних ігор, ви можете сміливо зупинитися на FunBrain. Тут вчителі можуть знайти для себе наочні захоплюючі і веселі посібники з математики і читання.
  4. EducreationsEducreations - це дивовижний онлайн-інструмент для iPad, який дозволяє вчителям (або учням) створювати навчальне відео відповідно до заданої теми. Ідеальний варіант для навчання або демонстрації учнями своїх знань.
  5. AnimotoAnimoto дозволяє легко створювати відео-уроки або презентації для школи та обмінюватися ними з учнями.
  6. SocrativeSocrative доступний для комп'ютерів, мобільних пристроїв і планшетів, це система учнівських відповідей за допомогою ігор та вправ, які можна проходити на будь-якому пристрої. Більше того, вчителі можуть легко відстежувати успіхи учнів і оцінювати їх.
  7. Knewton: адаптоване навчання активно обговорюється в даний час і Knewton дозволяє кожному вчителю отримати до нього доступ і активно використовувати. Сайт персоналізує навчальний онлайн контент для кожного студента відповідно до його або її індивідуальних потреб.
  8. Kerpoof: на Kerpoof учні можуть отримати незабутню творчу самореалізацію у процесі навчання, використовуючи ігри, інтерактивні заходи, інструменти малювання і багато іншого, що буде для них одночасно і захоплюючим, і пізнавальним.
  9. StudySyncStudySync - це освітня платформа з повнофункціональним інструментарієм для викладання та навчання, включаючи цифрову бібліотеку, щотижневі публікації практичного призначення, онлайн-твори і експертні оцінки, базові завдання і мультимедійні уроки. Цей сайт може надати велику допомогу у проведенні шкільних уроків.
  10. CarrotSticks: на сайті CarrotSticks вчителі можуть скористатися широким спектром навчальних ігор з математики, даючи школярам можливість попрактикуватися із задоволенням.
Планування уроку та інструментарій
    Використовуючи наступні технічні інструменти, ви зможете об'єднати тематично важливі уроки і створення дивовижних і незабутніх учнівських проектів.
  1. Teachers Pay Teachers: у вас є відмінні уроки, якими ви хотіли б поділитися? Шукаєте що додати до власного уроку? На сайті Teachers Pay Teachers ви можете зробити обидві речі: продати власні матеріали для проведення шкільного заняття, а також придбати високоякісні ресурси, запропоновані іншими вчителями.
  2. PlanboardPlanboard - цей дивовижний онлайн-інструмент створений спеціально для вчителів, з ним ви можете оцінити і упевнитися, наскільки добре організовані ваші уроки і наскільки правильно проходить ваш шкільний день.
  3. TimetoastTimetoast є досить-таки відмінним інструментом для учнівських проектів, що дозволяє їм створити зручний, інтерактивний графік реалізації проекту по хвилинах.
  4. Capzles: на Capzles представлено безліч різних можливостей для проведення шкільного уроку, там неодмінно знайдеться додаток, що буде відповідати вашим потребам. Capzles дозволяє легко зібрати в одному місці різні мультимедіа, такі як фотографії, відео, документи і навіть пости у блогах, що робить його ідеальним для викладання, навчання або створення онлайн-проектів.
  5. Prezi: хочете створити презентації, від яких ваші учні будуть у захваті? Скористайтеся таким онлайн-інструментом як Prezi, який дозволяє легко перетворити ваш урок у щось неймовірне, і навіть дозволяє співпрацювати з учителями.
  6. Wordle: створюйте приголомшливі хмари слів за допомогою Wordle, вони стануть відмінним доповненням до уроків (будь-якої) мови.
  7. QR-коди: QR-коди (або quick response codes, швидкі коди відповіді) у сфері освіти можна зустріти все частіше і частіше. Якщо ви хочете бути в тренді, вам знадобиться інструмент для створення і управління кодами - такий як Delivr, а також для читання кодів, як будь-який з тих, які перераховані на цьому сайті.
  8. QuizletQuizlet полегшує педагогам процес створення навчальних посібників для школярів, особливо різних карток, які допомагають легко запам'ятати важливу інформацію.
  9. MasteryConnect: наскільки успішність ваших учнів знаходиться у відповідності з державними та іншими базовими стандартами? MasterConnect дозволяє її легко відстежувати і аналізувати, як і інші особливості навчання школярів.
  10. Google Docs: за допомогою (російськомовного) Google Docs педагоги разом з учнями та колегами можуть створювати і спільно використовувати документи, презентації, електронні таблиці, а також залишати відгуки та враження про створені учнями проекти.
  11. YouTube: не всі школи дозволяють використовувати YouTube, але ж на сайті представлено безліч прекрасних навчальних матеріалів для занять у школі. Є навіть спеціальний освітній канал, орієнтований тільки на вчителів та учнів.
  12. TED-EdTED є не тільки прекрасним сайтом для отримання натхнення, але також містить численне відео, яке структурується за темою і неодмінно стане корисним для навчання буквально всьому: починаючи з того, як працює болезаспокійливий засіб до шекспірівських сонетів.
  13. GlogsterGlogster - це соціальний сервіс, який дозволяє комбінувати музику, фотографії, відео та багато іншого, що ви тільки побажаєте. Тобто дозволяє створювати мультимедійні постери, плакати тощо. Це відмінний спосіб для створення навчальних матеріалів і зручний інструмент для творчих проектів.
  14. Creaza: хочете взяти із собою у ХХІ століття свої шкільні проекти? Creaza допоможе вам здійснити задумане, пропонуючи інструменти для мозкового штурму, створення мультфільмів, а також редагування аудіо та відеоматеріалів.
  15. Mentor Mob: На Mentor Mob ви чи ваші учні можете створити навчальний плейлист, що є, по суті, колекцією високоякісних матеріалів, які ви можете використовувати для вивчення конкретної концепції.
Корисні інструменти
    Наступні інструменти допоможуть вам залишатися на зв'язку, організовувати, а також нарощувати легкість побудови мультимедійних уроків і засобів навчання.
  1. Evernote: ви можете збирати прекрасні ідеї, фотографії, записи або ще що-небудь цікаве на своєму акаунті Evernote (російськомовному), маючи доступ до нього у будь-якому місці. Це той інструмент, який ви повинні мати у себе при плануванні уроків.
  2. Twitter: в освіті існує безліч способів використання Twitter. Вчителі можуть зв'язуватися з іншими педагогами, брати участь у чатах, ділитися своїми ідеями, або навіть використовувати Twitter під час уроків, щоб достукатися до учнів.
  3. Google EducationGoogle пропонує цілий ряд цікавих ресурсів, що стосуються освітніх технологій для вчителів, в тому числі електронну пошту і сумісні з нею додатки, відео, плани уроків, професійний розвиток і навіть освітні гранти.
  4. Dropbox: за допомогою простого безкоштовного (російськомовного) сервісу Dropbox легко зберігати, обмінюватися, і мати доступ до всілякої інформації з будь-якої точки світу.
  5. DiigoDiigo дозволяє використовувати Інтернет немов паперові матеріали, створюючи можливість під час читання щось підкреслити, виділити, зробити закладки, замітки або навіть прикріпити стікер.
  6. Apple iPadApple iPad - це один з найбільш затребуваних, хоча і вартісних, високотехнологічних інструментів, які використовуються у проведенні сучасних шкільних уроків. Він став улюбленцем педагогів і школярів в багатьох країнах світу.
  7. AviaryAviary являє собою набір інструментів, які дозволяють легко редагувати зображення, ефекти, зразки, музику та аудіо або ж створювати і змінювати скріни.
  8. Jing: якщо ви навчаєте дітей, розповідаючи їм про технології, або про що-небудь інше, хороша програма скриншоту буде вам просто необхідна. Jing - це відмінний вибір, який дозволяє вчителям робити скріншоти у вигляді зображень, відео, редагувати їх і обмінюватися результатами.
  9. Popplet: ви і ваші учні можете використовувати Popplet, щоб обговорювати важливі ідеї, створювати інтелектуальні карти, обмінюватися і співпрацювати.
  10. Google EarthGoogle Earth (російськомовний) може використовуватися як дивовижний і швидкий спосіб навчити учням географії або розповісти про геологію, про те, що відбувається в будь-якій точці світу.
  11. DonorsChoose: вам необхідно фінансування вашого шкільного проекту? Ви можете отримати його за допомогою сайту DonorsChoose, який з'єднує нужденних вчителів з охочими надати фінансову допомогу.
  12. SlideShare: на SlideShare ви можете завантажити свої презентації, документи, відео та обмінюватися ними з учнями та колегами. І навіть більше, ви можете скористатися матеріалами, які виклали інші користувачі сайту.
  13. LiveBindersLiveBinders як технологічний інструмент дозволяє зібрати і систематизувати різні ресурси, а також надає інструменти для підключення та роботи інтерактивної дошки.
  14. AudioBoo: за допомогою такого інструменту як AudioBoo, ви зможете записати і поділитися аудіо з вашими учнями.
Матеріали з сайту http://osvita.ua/ 


Інтернет-ресурси та сервіси для дистанційного навчання
Сервисы для онлайнт-тестирования
Online Test Pad - бесплатный конструктор тестов, опросов, кроссвордов, логических игр, мини-сайтов
LearningApps.org - бесплатный конструктор викторин, кроссвордов, он-лайн игр и пр. интерактивных модулей.

Интерактивные ленты времени
WhenInTime - веб-приложение по созданию, просмотру, изучению интерактивных цифровых лент времени на тему по своему выбору с возможностью  делиться ими. 
Dipity -  онлайн- сервис, который поможет представить события, явления или факты в привязке к линии времени.
Hstry for Education - онлайн- сервис по созданию и использованию интерактивных лент в учебном процессе с возможностью совместной работы и взаимодействия.

Интерактивные карты
StoryMap - бесплатный инструмент для создания интерактивных историй по заданному маршруту. 
Datawrapper - создание графиков и карт

Prezi - интерактивные презентации
PowToon - создание видео и презентаций 
Educanon - интерактивное видео (добавление к видео-роликам заданий и тестовых вопросов)
Thinglink - платформа для создания интерактивных изображений и видео для образовательных, социальных проектов и рекламы.
Storify - редактор историй
Тагул - веб-сервис по созданию облака слов
Popplet - инструмент по созданию ментальных карт (карт памяти/разума)  


Авторские блоги
Константин Бугайчук - Дистанционное обучение (МВД и не только)

Библиотеки электронных курсов (электронных образовательных ресурсов)
Stepic - открытые онлайн-курсы

Сообщества, порталы, журналы
Открытые курсы Института ЮНЕСКО по информационным технологиям в образовании

Генератор ребусів: http://rebus1.com/

Створюємо гру-опитування:  http://www.purposegames.com/game/094ddd51fd

Створюємо колладж: http://createcollage.ru/

Дев'ять інструментів для оціннювання

1. LeaningApps: мой любимый инструмент для создания интерактивных тестов для самопроверки. Увы, порой учителя воспринимают его как игрушку, а на самом деле это мощный инструмент для поддержки процесса учения и обучения.
2. Kahoot: прекрасная замена покупке дорогостоящих пультов для системы обратной связи в классе. Все, что вам надо это свой компьютер, проектор и наличие смартфонов у ребят в классе. Процесс проверки превратится в настоящую увлекательную игру!
3. Google Form: универсальное средство! Даже не знаю для чего его нельзя применить :). Создание тестов, анкет, опросников, а если еще и подключить Flubaroo, то обратная связь и оценивание будут проходить в считанные секунды.
4. Quizizz: относительно новый сервис, который очень понравится учителям, полюбившим Kahoot, но которые столкнулись с чрезмерной… эмоциональностью учащихся, что неизменно возникает в классе во время ответов на вопросы :). Также, тесты, составленные в сервисе Quizizz можно давать учащимся в качестве домашнего задание. Разве не здорово!?
5. Quizlet: трудно дается запоминание новых иностранных слов? Тогда вам, вашему ученику или вашему ребенку точно понадобится это сервис. Легок в использовании и невероятно многогранен в представлении одного и того же теста. Среди опубликованных учителями тестов вы найдете тесты разной тематики (математика, химия, биологии и так далее), но более всего он подходит именно для изучения новых иностранных слов.
6. Strawpoll: Пройстеший сервис, не требующий регистрации. Просто впишите вопрос, несколько вариантов ответов и дайте ссылку учащимся для возможности ответить. Юри использует его для быстрого голосования на своих лекция. В конце лекции, прямо на глазах студентов, вбивает вопрос и варианты ответов. Диаграмма, показывающая результаты голосования, меняется в режиме реального времени. Даже обновлять не надо.
7. Doodle: Однако, для планирования какого-то события, возможно, удобнее использовать Doodle. С его помощью, также, можно создавать быстрые опросы.
8. Socrative: суть этого инструмента схожа с Kahoot - учитель создает опросники/тесты, а ученики могут ответить на него со своего телефона или планшета. Для этого им надо установить специальное приложение на свой телефон. Многим моим коллегам этот инструмент очень нравится, но меня покорил Kahoot :).
9. Flisti: простой инструмент, по функционалу напоминающий Strawpoll и позволяющий без регистрации вбить вопрос и варианты ответов.

Каждый из перечисленных инструментов сообщает учителю и, что невероятно важно, и самому ученику о текущем состоянии процесса учения и фокусируется на вопросе КАК ученик учится. 

КАК СОЗДАТЬ ТЕСТ ПРИ ПОМОЩИ ФОРМ GOOGLE

Как я уже писала здесь, сейчас я ищу сервис, который позволял бы создавать красивые онлайн-тесты, добавлять в них различные элементы, такие как изображение или ссылка, автоматически проверять ответы, а также встраивать тест на сайт или блог.
Подобных сервисов существует огромное количество, но они, как правило, платные, $20-40 в месяц. Прежде чем приобрести подписку на один из платных сервисов, мне показалось логичным изучить бесплатные варианты. Один из таких вариантов — это создание тестов при  помощи Форм Google.
Думаю, что Вы знакомы с различными возможностями  Диска Google, такими как создание таблиц, презентаций, форм, и так далее.  Они очень похожи на те, что можно найти в пакете  Microsoft Office. Так, Документы Google похожи на Word, Таблицы Google — на Excel, и так далее. Но у них есть одно существенное преимущество, а именно возможность использовать их бесплатно, как для  индивидуальных пользователей, так и учебных заведений.
Для того, чтобы получить доступ к Google Диску, Вам необходима учетная запись в Google.  Если такой учетной записи у Вас нет, то создайте ее, а затем войдите под своим именем и перейдите в  Google  Диск.
Для того, чтобы создать новую форму, выберите Создать —  Google Формы.
2015-08-10_1741
После чего Вы создаете новую форму. Даете ей название, и добавляете вопросы, выбирая необходимый тип вопроса. В качестве эксперимента я создала тест по употреблению артиклей a/an/the. Тип вопросов — множественный выбор. Вы можете сделать некоторые вопросы обязательными. Пока учащийся не ответит на все обязательные вопросы, он не сможет отправить результаты теста.
2015-08-11_1354
При необходимости, Вы можете также добавить такие элементы, как видео, изображение, шкала, сетка, и так далее, выбрав внизу формы пункт Добавить элемент.
2015-08-11_1346
Вы также можете сменить тему, выбрав в верхнем меню пункт Вид, в затем Сменить тему.
2015-08-11_1348
После того, как Ваша форма готова, нажимаете Отправить внизу страницы, и сервис создаст  для Вас ссылку, а также код, который можно встроить на сайт.2015-08-11_1350Здесь есть интересная функция — возможность отправить тест на почту. Получатель сможет  заполнить форму   прямо в письме, если у него почта на gmail.
После того, как Вы создали и опубликовали форму, Google автоматически создаст таблицу, в которую будут, опять же автоматически, вноситься все варианты ответов. Попробуйте заполнить форму несколько раз. Один раз заполните ее правильно.
Для того, чтобы автоматически проверить ответы, необходимо установить дополнение Flubaroo. Для этого Вам необходимо будет в верхнем меню перейти в пункт Дополнения — Установить дополнение, и среди дополнений найти Flubaroo. Устанавливаете дополнение, запускаете его, а затем выбираете пункт Grade Assignment.
Далее скрипт предложит Вам выбрать, во сколько баллов оценивать ответы, и необходимо ли автоматически проверять их все.
2015-08-11_1357Далее Вам необходимо будет среди имеющихся заполнений выбрать правильное, относительно которого  будут проверяться все остальные.
2015-08-11_1358Дополнение автоматически проверит ответы, а также сгенерирует статистику правильных и неправильных ответов.
Если Вы хотите отправить результаты учащимся на почту, то Вам необходимо будет выбрать в верхнем менюДополнения — Email Grades.
Как я уже писала выше, Google генерирует код, который позволяет встроить форму в сайт или блог. Она будет доступна, если Ваш сайт создан, например, при помощи Blogger или Сайтов Google, но я не могу вставить ее себе на этот блог, работающий на WordPress.  Не знаю, в чем тут дело. Возможно, в теге iframe, возможно, в особенностях моей темы.
Плюс к этому, невозможно сделать так, чтобы учащийся видел результаты теста сразу после его выполнения  непосредственно на сайте, как это позволяет сделать, например, Polldaddy.  Поэтому я сейчас изучаю другие, платные варианты. О результатах напишу чуть позже.
На Youtube есть подробная видео-инструкция по созданию тестов при помощи Форм Google.

Немає коментарів:

Дописати коментар